JML-diving

Menu
MENU

Molecular Products

Ми виключний представник фірми Molecular Products в Польщі, Чехії та Словаччині. Займаємося розповсюдженням вього спектру продуктів , крім пропозиції, яка спрямована на медичний сектор.
Чому Molecular? Molecular Products – це визнаний світовий виробник натрієвого вапна Sofnolime, який виробляє продукти для очищення повітря протягом більше ніж 80 років. Базуючись на багаторічному досвіді, компанія розробила широкий спектр продуктів, які забезпечують безпеку дихання в усіх ситуаціях повязаних з дайвінгом , що доводить їх лідерство на ринку.
Починаючи від ребрізерів і закінчуючи системами для глибокого занурення, всі нестандартні рішення були створені в тісній співпраці з постачальниками обладнання для дайвінгу з цілого світу . Багаторічна праця,пов’язана з розробкою продукції , сприяла появі ноу-хау , завдяки якому працівники можуть допомогти в розв’язані нових проблем, які з’являються у кінцевих користувачів.
Неперервний процес розвитку продуктів гарантує, що вироби Sofnolime® фірми Molecular Products мають кращі параметри , ніж продукти конкуренції. Оптимальна формула і правильний процес виробництва призводять до того, що вміст пилу в запропонованих нами продуктах значно нищий ніж середні показники досягнуті в цьому секторі. Це забезпечую більш високу продуктивність продукту, а також довший час дії поглинача. Всі продукти піддаються ретельному тестуванню, з метою забезпечення їх відповідності необхідним параметрам.